wybierz temat

"Fotografia wizerunkowa" i "fotografia portretowa"  Studio fotograficzne Warszawa. Sesje wizerunkowe i portretowe.

Nie potrafimy zatrzymać czasu, ale potrafimy uwiecznić to na fotografii. Nie ma dla nas różnicy czy jest to:

Fotografia portretowa, Fotografia wizerunkowa, Fotografia dziecięca, Reportaż, czy Sesja sensualna

Zdjęcia to to właśnie to czym się zajmujemy i co kochamy.

 

Poznaj mnie

Fotografia wizerunkowa

Fotografia dziecięca

Studio i Plener

Reportaż

KONTAKT

Fasolowa 13 lok. U4 , Warszawa

Telefon: (+48) 792-363-493

E-mail: obiektywnieart@gmail.com

 

Wyślij!
Wyślij!
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie pola!

Strona stworzona przez: Filey Sp. z o.o.

Reportaż z wydarzenia to szereg zdjęć umiejętnie opowiadający o danym evencie. Dla przykładu ślub czy koncert możemy pokazać w internecie poprzez fotoreportaż. Robiąc „szum” w mediach społecznościowych poprzez zdjęcia właściciel przyciąga, wzbudza ciekawość. Zapraszamy do współpracy

Fotografia reportażowa zatrzyma chwilę 

Fotografia wizerunkowa jest jak wizytówka

Żyjemy w czasach klików. Klikasz, przesuwasz palcem po ekranie dotykowym smartfona lub tabletu. To są sekundy. Podczas tych sekund albo trafisz na ciekawe zdjęcie i treści, albo omijasz te mniej ciekawe. Twój wzrok szuka czegoś, co go zatrzyma. . Zdjęcie wizerunkowe pokaże Ciebie/Twoją firmę tak, by czyjś wzrok zatrzymał się i właśnie Ciebie zapamiętał.
W zależności od tego, gdzie zechcesz wykorzystać te zdjęcia, dopasuję je do Twoich potrzeb. Ty opowiesz mi czym się zajmujesz i co chcesz na zdjęciu pokazać. Ja doradzę Ci, jak najciekawiej ująć to w fotograficzną formę. Dla mnie nie ma znaczenia, czy jesteś panią/panem prezesem firmy czy przedstawicielem handlowym. Najważniejsze jest to, żeby pokazać Ciebie z dobrej strony.

Witaj!

Studio i plener czyli jednym słowem każdy rodzaj fotografii jaką wykonujemy. Bez względu na to czy jest to fotografia portretowa, fotografia wizerunkowa, beautu, fashion czy fotografia sensualna. Zalicza się do niej również fotografia pokoleniowa, rodzinna i wszelkiego rodzaju reportaże. Kilka z nich opisaliśmy poniżej

Zapraszamy

Poruszają się szybko, nie słuchają poleceń dotyczących pozowania. Dotykają sprzętu i roztaczają wokół siebie chaos. 
I choć fotografia dzieci to najtrudniejsza sesja z możliwych, to zdarzało nam się widywać rodziców płaczących ze szczęścia, gdy patrzyli na zdjęcia swoich pociech. Taka reakcja jest bezcenna i potrafi zrekompensować każdy trud. Chcecie wiedzieć, jak  wywołać takie emocje? Koniecznie przyjdźcie na sesję rodzinną , sesję dziecięcą lub sesję pokoleniową.

Fotografia dziecięca i rodzinna

Studio i plener